| stefix a întrebat:

Deciii sunt cu un tip de putin timp, el e cu mult mai mare ca mine si nu cred ca o sa tina mult relatia din cauza asta...desi il plac. Acum nu stiu ce sa fac pentru ca un alt baiat de la scoala imi zice ca ma place ( el e de varsta mea e super dragut dar stiu ca isi cam bate joc uneori de unele fete. ma rog eu il cunosc foarte bine si stiu ca de data asta nu isi bate joc). Nu stiu pe care sal aleg :d un sfat ceva big grin?

4 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Pai trebuie sa fie alegerea ta. care crezi ca e mai bun pentru tine happy asteapta sa vezi si comportamentul baiatului cu, care esti acumhappy daca nu e potrivit, ai rezerva 2winking

| stefix explică:

E cu 5 ani mai mare laughing

| catalin_7637 a răspuns:

Pe ala mai putin analfabet decat tinewinking

| david444 a răspuns:

Cu cati ani e mai mmare ala cu care esti?
daca e cu 2 ani, mai merge(doar daca nu e la liceu) dar daca are peste 3 ani,il intrebi si daca nu iti place raspunsul lui alege-l pe cel de varsta ta, sau bine tu stii mai bine de cat mine, si nu uita asculta-ti inima