| BlackAngel23 a întrebat:

Deja m-am saturat... am 14 ani si defiecare data cand ies cu pr meu de incepem o "partida" de saruturilaughing imi vine cheful de a face dragostestraight face de abia ma stapanesc ce pot sa fac? ca nu o fac ca nah 14 ani cum se zice ca se iau boli, si etc

Răspuns Câştigător
| PяInCєSs a răspuns:

Ce minte aveti? cum sa spuneti unei copile de 14 ani sa faca sex? nu pot sa cred asa o sa le spuneti si la copii vostri?

@DrogataCuTicTac foarte bine faci esti prea mica sa iti incepi viata sexuala. spune-i amicului tau sa mai reduca din saruturi. iar tu incearca sa te abti macar pana faci 18 ani sa poti gandi limpede sa stii ca daca o faci si n-a fost sa fie sa nu spui ca erai prea mica si nu gandeai.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pupate si tu mai putin cu el sau trage cu dusculita la rachie sa mai reduci sexul asa uiti de el.

| ignore a răspuns:

Daca va protejati nu ai ce boli sa ieihappy daca esti preg sa iti incepi viata sexuala fa-ohappy

| Angelique a răspuns:

Te exciti de aceea, dar tu n-ai auzit de prezervative? N-ai cum sa iei boli daca le folosestitongue

| Ellenna a răspuns:

Nu ti-a zis nimeni sa nu o faciwinking Ma refer la raspunsurile de la intrebarea acea cu "ce se intampla daca o fata intre 12-16 ani isi incepe viata sexuala" pe care ai postat-o. Noi am raspuns strict la intrebarea ta. Ti-am spus ce urmari poate sa aiba acest lucru. Daca ti s-au urcat hormonii la cap si nu te mai poti stapani (Asa cum afirmi ) da-i drumul! te opreste cineva?! raised eyebrows nu. Dar sunt 95 % sanse (sau mai multe) sa regreti dupa. O sa fii fericita 1 luna, 2, 3. 1 an, doi, dar cat crezi ca va dura relatia voastra?! tongue nu toata viata. La un moment dat tot vei ajunge sa regreti... E STRICT alegerea ta. Noi ne expunem doar parerea, punctul de vedere.

| euI a răspuns:

TE exciti dragutawinking

| BlackAngel23 explică:

Annie ...are 15

| numedeutilizator a răspuns:

Stai linistita ca daca e sa iei boli, poti sa le iei si la 18 ani si la 24 ani si la 48 deci nu asta e problema. doar ca esti la o varsta frageda si e pacat sa -ti para rau ca te-ai daruit la primul iesit in calea ta. mai asteapta si tu anii de liceu tongue app iubitul tau e de aceeasi varsta?

| bebin a răspuns:

Ti-am zis eu ca ti-e gandul la p**a. Suna vulgar dar e adevarat.Nu stiu ce sfat sa iti dau.Imagineazati-l pe taicatu nervos cu o curea/bat in mana... poate o sa iti treaca excitaere

| messiderudaria a răspuns:

Pai masturbeaza-te scumpo, nu e nimic rusinos big grin

| username a răspuns:

Daca gandesti asa o sa stai sa te stapanesti si la 20 de ani. Daca te protejezi nu o sa iei nici o boala.
Ce poti sa faci? Sex.

| Elena3_7266 a răspuns:

Nu te grabi la 14 ani sa o faci...capoi o sati musti degetele.mai bine abtine-te cum mai poti dar nu face prostia aceasta acum...cind o sa mai cresti o sa intelegi sau chiar cind dupa ce o sa faci tot ai sa intelegi de ce nu o trebuit sa o faci, esti inca prea tinara mai joacate si tu sarutarile, ai o viata intreaga inainte o sa te saturi de sex

| aNNdr3i a răspuns:

Pai ti-as spune sa faci sex dar esti prea mica asa incerca si tu sa rezisti si nu te mai saruta asa mult ca te exciti ...sau daca nu merge masturbeazate dar nu-ti baga nimic prin vagin doar ti-o freci asa usor