| cstbk a întrebat:

Deci imi place de o fata si eu nu stiu daca si ei ii place de mine dar defiecare data cand ma vad cu ea adica cand trec pe la ea prin cart imi zice sa ma opresc ca vine si ea si defiecare data cand ma vede imi zambeste de cand spun ceva rade sau zambeste aproape defiecare data e posibil sa ma placa si ea?
am intrebat-o prin sms odata daca am sanse la ea si a zis ca nu stie

3 răspunsuri:
| yoo23 a răspuns:

Cand te mai intalnestic cu ea, plimbati-va un pic, si zi pana la urma: ''Uite, eu te plac, cred ca stiai asta, as vrea sa stiu daca ma placi si tu, si daca ai vrea sa fim impreuna. '' Ea s-ar putea sa aiba alt prieten, de aia ti-a zis in sms ca nu stie daca o sa fie cu tine.

| Lluvia a răspuns:

Poi si te asteptai sa iti zica din prima 'da te plac"?
e posibil sa te placa
invit=o in oras, mai vorbiti, si poate cine stie, se va naste o poveste :X de dragoste

| SensiBlu a răspuns:

Invit-o in oras!

Întrebări recente