| NekoNarciix3 a întrebat:

Deja nu mai suport asteptarea asta. Baiatul de care imi place, se tot da la mine in continuare si nu stiu daca o face numai asa, sau o face pentru ca ma place sau ceva de genu asta. Nu o sa-i spun ca il plac, ca dupa aia o sa faca el misto de mine. Ce ar trebui sa fac ca sa ma placa el pe mine? Adica el e un tip cu simtul umorului, mai " baiat de strada " si e rocker. Deci? Ceva raspunsuri? [ Nici vorba sa-i spun eu ]

Răspuns Câştigător
| eluboy13 a răspuns:

Heii!
Din ce vad eu in poza ta.Nu are cum sa nu ii placa de tine,esti super cute!
Din ce imi zici tu,baiatu asta e cam prostovan.
Cauta altul, mai copt la minte, o zi buna! >big grin

3 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Merita sa incerci
dar eu iti recomand ca sa folositi prezervativ
si eventual inainte de a renunta la el sa va faceti analize
asa baieti in viata tot o sa mai gasesti
dar daca Doamne fereste te infecteaza cu ceva...
si nici un copil nu ar fi chiar asa o chestie naspa sa ai
dar un copil cu probleme e un calvar asa ca
va recomand sa va faceti analize

| TheBloodyRoses a răspuns:

Numai pentru a te enerva asa putin iti voi spune : Spune`i ca`l placi! Si daca isi va bate joc este un idiot si jumatate. Ce spun eu aici? Un idiot in toata regula! Nu incerca sa faci cine stie ce. Doar comporta`te normal si nu-l lasa sa`si faca de cap. Nu`i cade usor in plasa. Sau il poti intreba pe el daca te place sau motivul pentru care nu`ti da pace. * Wow, sunt un geniu in sfaturi pe care nu le voi respecta nici moarta straight face *. A! Daca e rocker nu prea conteaza. Rocker sau nu, baietii tot baieti raman.

| wolfheart a răspuns:

Pune pe altcineva sa il intrebe daca ii place de u si daca ii place incearca sa te dai si u la el sa filtezi cum iti vine imbracate mai provocator daca nimic nu nere cerei o combinatie vezi poate poate va merge succes