| anonim_4396 a întrebat:

Imi place mult de un baiat.Cred ca si el ma place putin.As vrea sa-i fiu pe plac ca sa-si faca o impresie buna despre mine in continuare. E un baiat dragut si cu simtul umorului. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| TTdsIulia a răspuns:

Poti sa fii tu! asta este cel mai important nu conteaza ce sfaturi iti dam noi. conteaza numai ceea ce crezi u, trebuie sa ai incredere in tine si sa stii ca daca el nu te accepta asa cum esti nu te merita, daca tu te chinui din rasputeri sa-i faci pe plac nu o sa te simti bine asa ca fi naturala, fi tu :*

2 răspunsuri:
| alinaiiiioana a răspuns:

Fii tu insuti! fii naturala si sprijinal

| Kesha1428 a răspuns:

Ceilalti au drepatete, si eu sunt in aceeasi situatie ca tine! :d sad