| Sawarekh a întrebat:

Descoper sexul si imi dau seama ca nu-mi place.

Am avut a 3-a partida de sex, din viata mea, de data asta a iesit cu chimie, preludiul a fost foarte placut.
Problema este ca, pare ca nu simt placere, asa e la barbati sau am eu o problema?

In timp ce eu ma miscam, ea gemea, ii placea mult, in timp ce eu ma uitam tamp, cum de nu simt aproape nimic...

Simteam mai intens, cand era ea pe mine, simteam o oarecare placere, cand ea se misca.

Iar cand ma atinge cu mana simt o sensibilitate pe gland si nu suport sa-mi atinga..asta nu stiu de la ce ar fi.

PS: nu, nu o am mica, din contra.

20 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dar orgasm, adică plăcerea finală, ai?

| Sawarekh explică (pentru sadrian46):

Asa ideea de orgasm imi place la nebunie, as face in fiecare zi sex daca ar fi dupa mine.

| sadrian46 a răspuns (pentru Sawarekh):

De aceea este pe lume orgasmul ca să faci sex, ca să se nască copii. Asta, de 1 miliarg de an pe pământ.

| Sawarekh explică (pentru sadrian46):

Pai si de ce sa mai fac sex daca nu simt placere la restul?

| sadrian46 a răspuns (pentru Sawarekh):

Păi pentru plăcerea finală.

| Sawarekh explică (pentru sadrian46):

Pai nu e corect,, femeile de ce simt placere pe tot parcursul actului si noi nu?

| sadrian46 a răspuns (pentru Sawarekh):

De spui noi? Ai spus că socoteala ta este foarte sensibilă la atingere.
Când o pui la treabă nu te grăbi, învață-o cu binișorul.

| Sawarekh explică (pentru sadrian46):

Hmm, se pare ca data viitoare i spun tipei sa fie mai rabdatoare laughing

| sadrian46 a răspuns (pentru Sawarekh):

Să nu îi spui, să o lași în voia ei.

| mihai69 a răspuns:

Dar să te masturbezi îți place?

| Sawarekh explică (pentru mihai69):

Da, acolo simt placere mai mare, adica la orgasm ma refer, e mai intens, simt placere mai mare daca o tipa imi "freaca" penisu cu mana, asta daca e umed, lubrifiat foarte bine.

| Sawarekh explică (pentru mihai69):

Cand spun ca nu simt placere, ma refer, ca si cum nu par ca sunt atinsi cum trebuie "peretii" penisului, cand e vorba de sex. De ex oralu mi-a placut.

| Esti a răspuns (pentru Sawarekh):

E ok ca o satisfaci pe ea, dar trebuie sa te aiurea și es pe tine. Dacă oralul îți place mai mult roagă partenera sa-ti ofere oral mai mult. Si poți încerca și anal, iar dacă atunci când o introduci anal simți mai multă placere fa asta.

| Sawarekh explică (pentru Esti):

Nu cred ca as incerca anal, imi e scarba sa fiu sincer, chiar daca sunt pervers in unele contexte, poate doar cu prezeervativ.
Pai da dar nu-mi place doar ea sa simta placere, nu sunt robot, vreau sa simt si eu placere.

Mentionez ca inainte de sex am baut un pahar de gin, si aproape 2 pahare de vin.

Am avut orgasm placut, dar pe parcurs stiu ca trebuie sa simt o placere ceva mai mare, sunt sigur ca pot mai mult..fiindca prima oara cand s-a pus ea pe mine, simteam ca penisul era cuprins, apoi ori ea s-a largit.
ca terminatii nervoase am o gramada, nu ar fi problema asta, fiindca observ ca daca ma atinge cu mana simt disconfort, fiind o zona sensibila.

| Emilian65 a răspuns:

Nu te speria, asa este la inceput, pentru multi baieti. Cu timpul va fi din ce in ce mai bine. Fi multumit ca este satisfacuta ea si geme sub tine. Asta inseamna ca tu iti faci treaba ca la carte.

| Crackman a răspuns:

Fara acolo se simte mai bine

| Sawarekh explică:

Am mentionat ca nu o am mica, fiindca multi se i au de chestia asta pe aici...

| abcdefg100 a răspuns:

Daca spui ca se simte bine orgasmul, nu cred ca e o problema medicala. In aceeasi situatie sunt si eu. Am ales sa nu fac sex pentru ca e prea multa bataie de cap pentru 30 de secunde de placere. Daca 20 de minute ti se par naspa, gandeste-te ca mie imi ia cateva ore. Chiar nu are sens. 20 de minute sunt inca ok si ar trebui sa te obisnuiesti cu asta fiindca merita pentru orgasm. Tot ce te mai poate ajuta e sa gasesti o femeie de care esti extrem de atras sa te faca sa tii si mai putin. Pe langa asta, daca te masturbezi foarte des iti poate desensibiliza penisul. 1 data pe saptamana e ideal. Daca o faci zilnic sau mai des, lucrul asta iti poate strica experienta cand faci sex.