| Lilia2621 a întrebat:

Descrieti prima voastra relatie? Cit timp a tinut? Cum v-a parut?

4 răspunsuri:
| ColorfullColors a răspuns:

Prima mea relatie a fost bazata pe ceva cam aiurea, ceva ce aveam eu in cap. Atunci multi baieti ma placeau, dar eu cum nu avusesem nici un prieten, vroiam sa "probez" unul, ca mai apoi sa fiu pregatita pentru ceilalti. Asa ca am ales pe cineva de care nu imi placea, si caruia ii cam placea de mine. Nu stiu daca am facut bine sau nu, dar a iesit ce planuiam. Din pacate, nu am ales un baiat foarte serios, acesta nu era in stare sa stea doar cu o fata. Asta e, am asteptat 10 zile, l-am suportat, si m-am despartit de el. Oricum relatia nu avea nici un viitor, plus ca nu imi placea tipul, nu era genul meu. Desi el a suferit dupa mine, a vrut sa ne impacam, mi-a spus ca "ma iubeste". Eu nu l-am luat in seama, urmand "regula" mea de toate zilele: Nu ies cu fosti. Daca nu a vazut cat de speciala sunt din primul moment, nu merita. Apoi a realizat si el asta si mi-a spus "Ai ceva special, dar nu stiu ce." Am fraza asta de zeci de ori (nu numai de la el) si m-am saturat... Oricum nu mai are vreo sansa cu mine.
A doua relatie in schimb a fost frumoasa, fara lacrimi la final, chiar daca ne-am iubit. Si nu a durat 10 zile, ci exact o luna.

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Păăăăiiiii love struck
A fost chiar de vis. Dacă eu am acum 15, prima a fost la 12!
A durat. 9 lunii şi jumătate. A fost foarte minunat.Mereu ne întâlneam, vorbeam.big grin
Deci, a fost super.big grin

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Pai, m-am mutat din orasul meu intr-o alta localitate. Prietenul lui cel mai bun a facut o obsesie pentru mine si il tot batea la cap in privinta mea. Pe el l-am cunoscut dupa aproape un an, in februarie. Nu prea am vb atunci si nici nu am tinut legatura dar a fost dragoste la prima vedere. Adica din prima clipa in care l-am vazut am simtit ca el va fi o persoana speciala in viata mea. Se pare ca si el simtise acelasi lucru. si a fost o situatie oarecum amuzanta. Pana in luna iulie eu credeam ca el nici macar nu stie ca exist si el credea ca eu nu il suport. Ironia sortii oh go on laughing. Pana la urma m-am imprietenit cu sora lui - care in momentul asta este cea mai buna prietena a mea - si cum el nu avea curaj sa imi ceara ID-ul a facut rost de acesta prin sora lui laughing. Si uite asa dupa o saptamana de vb in continuu am hotarat sa formam o relatie happy. Relatie care exista si in ziua de azi love struck. Momentan e plecat din tara si nu prea avem cum sa vorbim. Totusi de fiecare data cand vb cu ai lui intreaba de mine. Tin extraordinar de mult la el si el la mine. Este foare diferit de restul baietilor. In timp ce toti sunt disperati dupa sex el mi-a spus clar ca sunt prea mica pentru asa ceva [ e mult mai mare ca mine ] si ca ma va astepta cat va fi nevoie. E un baiat deosebit love struck.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing prima o fost destul de naspha; eu 15 ani el 18, el baiat cu fite toata ziua prin cluburi + masina la scarawinking...eu total pe dinafara nici nu am stiu bine sa-l sarut laughing, a durat cam 3 saptamani, da in timpu ala am profi max de pe elhee hee si dupa aia neam cam plicti unu de altul si. big grin