| Daria a întrebat:

Descrieti primul vostru sarut...love struck

6 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Ai vreo placere cumva, citind ceea ce a simtit fiecare? laughing

| ĄŇÐİ a răspuns:

Buna; la mine a fost la scoala in clasa lui, eram doar noi doi si a fost foarte dragut(mai multe nu pot spune pentru ca am doar 11 ani si mai multe nu s-au intamplat) dar am avut 1000000000 de fluturi in stomac.

Răspuns utilizator avertizat
| alexutza697595 a răspuns:

Eu cu prietenul meu ne-am dus sa ne plimbam cu bicicletele la vama veche. Si pe drum mi-a zis ca a obosit. Ne-am oprit si am mers pe langa biciclete pe o potecuta de unde se vedea marea. Si mi-a zis sa vin mai aproape sa imi arate ceva. Cand m-am lipit de el, mi-a zis ca vrea un pupic mic pe gurita. Cand sa i-l dau laughing, Smecherul de el m-a sarutat luuung:Xlove strucklove struck! A fost super si asta pentru ca de fiecare data eu vroiam sa il sarut si el doar imi dadea un pupic si ma lamurealaughing. Sunt inca cu ellove struck. Avem 1 an si 8 lunilove struck

| Ana_6400 a răspuns:

@Gabi, cat am putut rade laughing) Cel mai tare raspuns! happy

| MoRtY a răspuns:

Hmm.pai nu stiu.parca mi se topeau piciorele, nu mai stiam sa merg, parca ma drogasemlove struck,. a inceput ceva de genul.
Eu aveam o sticla de apa, si bausem apa, iar prietenul meu mi-a spus ca vrea si el apa.si i-am aratat sticla. iar el a zis ca vrea de la mine.si m-a luat in brate si m-a sarutat:X.era iarna, eram singuri in parc.la cascada:X. mie mi-a placut mult.nu am mai avut aceeasi senzatia sad. oricum e ceva unic Primul sarut, nu ai cum sa uiti.nu prea le am cu descrisul, scuze pa-pa>big grin