| alinush_4201 a întrebat:

descrieti cum a fost primul sarut al vostru cu perosana draga! cel mai frumos funda love struck

4 răspunsuri:
| dan_2834 a răspuns:

Primul sarut cu persoana draga a fost atat de frumos incat am crezut ca zbor.Pe bune...simteam ca sunt la 1000m altitudine si imi da cineva drumul de acolo de sus si in timp ce cadeam,simteam acel aer in stomac, sau nici nu stiu cum sa ii zic, cred ca erau de fapt acei vestiti "fluturasi in stomac"de care toata lumea a auzit.Nu credeam ca o sa simt si eu asa ceva.Parca ma deconectasem de tot ce insemna planeta Pamant.A fost ceva de vis.Asta pentru ca il iubeam pe acel baiat si inca il iubesc,nu cred ca il pot uita vreodata.A fost atat de senzual,de placut.Ii simteam respiratia atat de aproape,a fost ceva de neuitat,o amintire care mi-a ramas.M-am lasat pur si simplu condusa de el in acel moment,cum eu nu aveam experienta in "domeniu"Frumo s este ca nu numai atunci am simtit asta, ci si acum mi se mai intampla cand ma sarut cu el.E o senzatie placuta, care te relaxeaza 8-devil

| Deniisze a răspuns:

Nu a fost deloc cu o perosna draga. WTF! Vreau sa uit sarutu ala laughing!

| NightHeaven a răspuns:

Sarut? Hehe a fost ceva foarte direct si neasteptat a venit instant aproape in timp ce purtam o discutie normala la un film. Nu stiu daca a fost romantic dar a fost foarte senzual big grin Adica nah, intotdeauna sarutul frantuzesc( limba in gura) este foarte excitant daca persoanele isi misca bine limbawinking Peace. NightHeaven

| nicoleta_1310 a răspuns:

Pasional :X:X:XX:X: nu o sa il uit niciodata... ma tine strand in brate si nu imi dadea drumul si era si o mel frumoasa
( ca eram afara si ask muzicaa) si noi ne jucam acolo si a vnt si m-a luat in brate (bine ne intelegeam f bine si ne placeam mult, ne pupam cateodata p gura) m-a pupat putin p gura si dpa m-a sarutat si am tinea strans :X:X: si am simtit njte fiorii :X:X