| Butterflyaway a întrebat:

Nu vreau sa fiu indiscreta dar cum a fost primul vostru sarut? il mai tineti minte? Puteti sa-l descrieti?

22 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Nu imi amintesc nimic...eram prea beat si muzica era prea tare...a imi amintesc ca am muscat-o de san in seara aia
ce pot sa zic eram mic si pervers...dar am crescut..in unghii

| Ana_4223 a răspuns:

A fost oarecum romantic.
Prietenul meu m-a adus pana in fata scarii, m-a luat in brate, s-a uitat in ochii mei si apoi m-a sarutat, nimic iesit din comun.

| Oana92 a răspuns:

A fost superb, cel mai frumos sarut din viata mea. Aveam aproape 14 ani, iar el cu mult mai mult, era 1 mai si eram intr-un parc. Totul a venit de la sine, de parca facusem asta o viata intreaga. Si acum cand trec pe acolo ma trec fiori...si au trecut 7 ani!

| Dariusuu a răspuns:

Primul sărut a fost acum 3, 4 ani și pot spune că a fost așa mai stângaci urmat de un zâmbet.

| dracu14 a răspuns:

Pierdusem la poker si jucam pe pedepse, ca pedeapsa a trebuit s-o sarut pe una, nimic special...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cool,sexy,atragator,plin de glamour :X. Want some more?

| Violente a răspuns:

Pe hol la școală în clasa a 6a, i-am spus că îmi place de ea și am țucat-o direct big grin

| e7d7n7 a răspuns:

Pe la grădiniţă.

| Fanatic a răspuns:

Nu imi mai aduc aminte si nici nu vreau, nu vad nimic interesant la primul sarut, e doar un sarut

| Fanatic a răspuns:

Era mai bine daca intrebai de prima experienta sexuala

| borntotwerk a răspuns:

A fost naspa.M-am intalnit cu un baiat pe strada si m-a sarutat.laughing) dar a trecut mult de atunci :-D

| girl00 a răspuns:

Normallove struck la 15 ani undeva la tara la bunicii lui love struck a fost superb...eu timida el baiatu' care stiahee hee oricum a fost atat de frumos acel sarut ca nu ne-am mai desp dupa laughing suntem impreuna si acum dupa ani si ani love struck

| rikkimady16 a răspuns:

Nimic special pentru ca a fost facut asa dintr-o prostielaughing din cauza unei conditii pe care mi-a pus-o el ca nu stiu ce l-am rugat sa faca. nu il placeam asa ca primul meu sarut nu a fost cine stie ce, dar dupa vreo cateva luni, aproape un an de la acesta, cu toate ca nu a fost primul meu sarut, am avut parte de un sarut ca la carte cu persoana cu care inca sunt si a fost mult mai..."cu fluturi in stomac" si emotie si palme umede si mult mai stangaci totul, dar a fost exceptional!

| soricelulRulz a răspuns:

Poate daca era cu alta persoana aa fi putut spune perfect, dar ca si sarut in sine a fost k, totul a venit de la sine, majoritatea se impacienteaza cu primul sarut, se sperie pentru ca nu stiu ce sa faca, iti zic eu, calmeaza-te nu gandi asa mult in ceea ce priveste un sarut, totul va fi bine, va veni de la sine, poate ca tu nu sti ce trebuie sa faci dar te asigur ca corpul tau stie

| BlackFlowerzBoy a răspuns:

La 6 sau 7 ani parca cu o fata era de o varsta cu mine ea m-a invatat sa sarut.happy

| h3r a răspuns (pentru BlackFlowerzBoy):

Pupic.
A fost dulce?

| BlackFlowerzBoy a răspuns (pentru h3r):

Da a fost foarte dulce si nu o sa il uit prea curand :*.

| Alexxxss a răspuns:

Eram inta 6 si jucam fotbal si s-a luat 2 prosti de a 8 de acea fata si am aparato cum am putun (sa iau o bratara sa mi-o pun pe pumn si sa le dau in burta)apoi mi-a zis ca imi da ce vreau si mi-a dat un french :X:X:

| FaraNume67 a răspuns:

Da am eram intr-un loc foarte intunecat am incercat sa o sarut si am dat cu dinti mei in dinti ei, foarte nasol dar pina la urma a iesit toul bine.

| pentagon99 a răspuns:

Pai, eram in parc, cu prietenul, amandoi eram timizi, eram impreuna de 14 zile si tot ce facem era sa ne tinem de mana, apoi s-a pus o ploie ingrozitore, si nu aveam umbrela ...si el imi stia visul de a fii sarutata in ploaie,, si a prins curaj, a fost minunat, dupa aceea m-a dus acasa si mi-a zis ca ma iubeste...