| buburuza2 a întrebat:

Despre ce este vorba in True Blood? vreau raspunsuri amanuntite si cu inteles. Multumesc. Funda!:*. Scuzati categoria, vreau un raspuns rapid.

Răspuns Câştigător
| perusita a răspuns:

Despre vampiri.cum o fata pe nume sookie se indragosteste de un vampir si de aici incepe toata aventura.este un serial forte frumos deci contine cam multe scene perverse

2 răspunsuri:
| hellena510 a răspuns:

Intra pe Vplay si iti creezi un cont gratuit si cauti serialul True Blood si iti va da informatii despre el.

| GeorgiiBvB a răspuns:

Deci e cel mai tare serial pe care l-am vazut.e vorba de o fata sookie care se indragosteste de vampirul Bill =]] o sa fie o perioada lunga impreuna pana cand il intalneste pe Eric si el un vampir.la inceput nu-l placea dar eric a avut o problema cu niste vrajitoare si ia sters memoria; si ramane la ea acasa unde se va indragosti de el; isi recapata memoria eric, dar isi aminteste de momentele petrecute cu sokie, o iubeste; ea nu alege pe niciunu si de aici incepe sa fie mai interesant pentru ca sookie e o zana si sangele de zana ii face pe vampiri sa poata sta la soare bine numai pentru cateva sec
(sper ca te-am ajutat :X)