| Fluturee a întrebat:

Vreau si eu niste pareri despreLG T385. Funditaaa cel mai bun si mai rapid raspuns! [Scuzati categoria]!

Răspuns Câştigător
| Piiiiiiika a răspuns:

Buna.

Si eu am tot LG.
Dar e LG T310.

Din cate am auzit, Lg-urile sunt sensibile. Pe al meu l-am scapat si pe gresie in bucatarie, si nu are nimic laughing Sa nu mai zic de zgarieturi.

O colega are, merge repede si arata bine.

Conteaza ca iti place happy Probabil este mai sensibil datorita faptului ca e full touch.

2 răspunsuri:
| RazvanDanc a răspuns:

Telefonul arata foarte bine, dar din cate am auzit despre LG-uri, nu sunt foarte rezistente in timp, un prieten a cumparat un LG si in doar cateva luni s-a stricat desi nu avea o activitate intensa pe el...

Dar cel mai important lucru este sa iti placa tie!

| ShyAttat_Danyel_1990 a răspuns:

Eu spun ca arata foarte tare si conteaza cat costa daca costa cam mult e rezistent daca putin e slab. Orcum merge repede si e tare