| Razvyron a întrebat:

Am o mica problema. Cand intru in metin 2 ro dau joaca acum si apoi nu imi intra in joc. de ce? Vreau solutii nu raspunsuri de genul nu ai memorie etc tin sa mentionez ca am

PC bun.

Cel mai bun si rapid raspuns primeste Funda! Scuzati categoria big grin

Răspuns Câştigător
| Andy40 a răspuns:

Salut,dezistaleazal si instaleaza-l iar posibil sa numai fie problema.
Daca ai facut asta sterge hackul s-au ce altceva ai adaugat in el.S-au dezactiveaza antivirusul da ca ai.