| OanaG a întrebat:

Despre ce mai vorbiti cu prietenul/prietena voastru/voastra? Ce subiecte abordati?

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu mai e prietenul meu, acum e sotul meu (de 5 ani), dar nu reusim niciodata sa epuizam subiectele de discutii. Chiar vorbeam ca nu ne va ajunge viata ca sa vorbim tot ce avem de vorbit. Vorbim despre experientele fiecaruia din fiecare zi, despre oamenii interesanti pe care i-am cunsocut, despre carti (de obicei citim multe carti in comun), despre piesee de teatru la care mergem, despre filme, despre excursiile pe care le-am facut impreuna sau separat, despre viitor si ne imaginam excursii pe care le vom face.

| Elena_9064 a răspuns:

Buna.Despre ceea ce ne place adica muzica,filmele,iubirea, rolele, ce am facut la scoala mai pe scurt (subiecte comune si interesante).winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Subiecte de discutii:
soferia
tir-urile
transporturile rutiere de mare tonaj
tirist
tiristi

| OanaG explică (pentru anonim_4396):

Interesant, si ce mai "aduna" tiristii dp sosea banuiesc nu?rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru OanaG):

Nu aduna, ci da.Cel mai mult cei care cara cereale.

| OanaG explică (pentru anonim_4396):

Ii bun atunci/

| anonim_4396 a răspuns (pentru OanaG):

Tu habar nu ai ce inseamna sintagma "da", dar raspunzi doar asa ca sa te afli in treaba.

| OanaG explică (pentru anonim_4396):

Ce ai omule? Ai mancat ceva rau?

| anonim_4396 a răspuns (pentru OanaG):

Invata sensul verbului "da" din context, mai bine decat sa raspunzi doar asa sa fie un raspuns acolo,

| Hart a răspuns:

De obicei despre femeile cu care o insel tongue

| OanaG explică (pentru Hart):

Ce pervers esti laughing

| Hart a răspuns (pentru OanaG):

Trebuie sa fim si perversi ca altfel ne-am plictisi laughing