| CmOnne a întrebat:

Despre ce sa vorbesti pe mass cu un baiat de care iti place?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vorbesti si tu ce crezi ca e mai important.

| DNSK a răspuns:

Despre orice! orice zic chiar orice! prieteni, prietenii lu prietenii, scoala, o stire interesanta de la tv, timp liber: ce faceti in timpu liber, uite cate is. timp iti trebuie.k subiecte cu kila sunt

| uirebitpunctro a răspuns:

Vorbeste-i despre el si despre ceea ce spune ca il pasioneaza.
Barbatii in general si baietii in special adora persoanele care invartesc discutia in acest fel. O sa iti cada in plasa imediat.
In momentul in care te plictisesti sa mai vorbesti despre el, l-ai pierdut sad

| Hohenheim a răspuns:

Show him the tities!

| DulceCaLamaia a răspuns:

Despre ce-i place lui si-ti place si tie, logic.