| Laury_9401 a întrebat:

Buna TPU...imi place de un baiat(si el ma place), si vreau sa vorbesc cu el pe mess, dar fara sa ii dau eu mass, adica sa ma caute el...cum pot sa ii atrag atentia?

5 răspunsuri:
| consiliera a răspuns:

Esti timida. Vorbeste cand esti cu el, afara.Stiu ca e greu dar si lui ii este.Mai lasa mess-ul.Te face si mai timida.Cand esti cu el e altceva.

| razvan1234567898 a răspuns:

Puneti un status mai tare incerca ceva melodie carei place scrie ceva de genu: cine crede ca melodia X este foarte tare buzz mebig grin ca sa vb

| undercena12 a răspuns:

Pai fai avansuri date la el etc si el o sa te caute.

| Laury_9401 explică:

Nu vreau sa incep eu prima...nu vreau sa spuna ca il plac

| Laury_9401 explică:

Nu sunt timida...dar nu vreau sa fiu prima care face pasul...si sa ma intalnesc cu el nu pot pentru ca este plecat in vacanta in Italia