| Andrei12345 a întrebat:

Dezvirginare,

Salutare am si eu o nelamurire, adica mai multe :

Am 18 ani, baiat, virgin si urmeaza sa fac sex zilele astea.

-Vreau sa stiu cum e treaba cu "ata" aia, doare cand se rupe?

- Daca fac sex cu prezervativ se mai rupe ata?

- Cum as putea sa ma tin cat mai mult, sa nu imi dau drumu repede?

Daca mai aveti ceva sugestii/sfaturi/experiente legat de prima partida de sex va rog sa o impartasiti.

Va rog fara mistouri.

Răspuns Câştigător
| AndyLavy a răspuns:

Buna..nu se rupe de fiecare data depinde de persoana, cat si de persoana cu care intretii relatii.e posibil sa se rupa sau nu..cat despre durere..habar nu am, sunt fata, dar probabil doare, dar asta nu e un capat de tara..doare putin si trece.
Cel mai indicat ar fi sa faxi cu prezervativ, restul intrebarii gasesti mai sus.
La asta nu prea am cum sa iti raspuns... presupun ca nu trebuie sa o iei tare, adica repede de prima data, si poate asa tine mai mult
Succes..si sper ca te-am ajutat..adica nu stiu prea multe despre asta.dar poti gasi pe net multe informatii referitoare. insa pentru fiecare persoana e diferit. eu as zice sa nu iti mai faci atatea griji, si sa lasi sa mearga totul de la sine...nu iti face planuri, sau nu te mai gandi dinainte, vei vedea la momentul respectiv ce si cum. Bafta!

13 răspunsuri:
| Ionica9119 a răspuns:

E cam imposibil ce ceri tu, avand in vedere intrebarea pe care ai pus-o!happy

| OOOLEOOO a răspuns:

Nu este o rusine ci, o lauda faptul ca ai reusit sa ramai virgin pana la 18 ani in secolul acesta.

Nu e neaparat sa ti se rupa ''ata'' din prima

Cu timpul o sa se rupa si sau fara.

Am auzit ca daca strangi de baza penisului cand simti ca trebuie sa ejaculezi, tine penisul mai mult in erectie, eu nu-ti sfatuiesc asta...incepi cu saruturi, un oral (partenerei), apoi cu ''bagatul'' cateva pozitii si cand e fleasca daca vrea eu dai sa-ti faca un oral. asta o sa dureze timp, si nu o sa mai ai nevoie sa te tii.

| 愛日本 a răspuns:

Ata aia fiind himenul?
Atunci da, doare. Si daca faci cu prezervative se rupe...

| Cosmotel a răspuns:

Ata nu se rupe ci doar se intinde ca sa ti se decaloteze mai usor.
fa un gioco del mano inainte de partida ca sa rezisti mai mult..intotdeauna prima data rezisti mai putin..si in timp ce o faci gandeste-te la cai verzi pe pereti nu cat de bine arata fata si cat de excitat esti tu..multa bafta laughing

Răspuns utilizator avertizat
| IonutRonaldo7 a răspuns:

Ma,ata nu se rupe de la prima partida de sex. Trebuie sa o faci de mai multe ori ca sa se rupa ata. Si cand se rupe doare putin, da doar esti barbatwinking Succes

| demonxyz a răspuns:

Maxim laughing

| banglados a răspuns:

Nu te doare asa rau daca faci fara prezervativ daca faci cu nu se mai rupe ata. Funda?

| Muggz a răspuns:

Nu trebuie sa te ingrijorezi prea tare,"ata" nu se rupe asa usor,doar in cazu' in care prietena ta nu e indeajuns de "uda" sau daca e virgina si ea, mai bine iti iei un lubrifiant si e mult mai okay, si daca se rupe sa stii ca nu doare mai de loc, curge un pic sange si cam atat, partea mai grea vine dupa, trebuie sa fi foarte atent cu igiena....in caz ca nu vrei sa ajungi la alte complicatiihappy
Bafta!

| TheVampireGirl a răspuns:

Baiatu' a zis ca-i virgin! sUNTETI TAMPI? Da, o sa te doara.dar nu cum doare la fete. oricum.18 ani?! Srsly?!?

| Andrei12345 explică:

Se vede ca esti de la tara.

| sebysebyca a răspuns (pentru Andrei12345):

Da sunt din tara.din Romania! de ce ai probleme cu rasismul? vezi ca te blestem sa ramai cu ata intreaga toata viata!