| XoOxXo a întrebat:

Din care oras sunteti?

8 răspunsuri:
| glamour a răspuns:

Depinde de cat de incordata esti, depinde de cata durere suporti, depinde ce fel de himen ai(elastic sau nu) (daca ai himen pentru ca nu toate avem), depinde de cat de tandru e partenerul, depinde de cat de dornica esti tu sa o faci, depinde de preludiu, de cat de excitata esti. daca totul e ok simti si placere nu numai disconfort specific acelui moment.

| username23 a răspuns:

Depinde de cit de stresata esti, simplu nu.

| PussicatDolls a răspuns:

Conteaza felul himenului tau, tandretea baiatului, relaxarea ta, sensibilitatea ta, starea baiatului. Daca te vei lasa purtata de val, ar trebui sa simti placere dar fiecare fata are felul ei de a fi. O sa fie si putin dureros, bineinteles.
Succes!big grinbig grinsarbatori fericite!

| Rares20funde a răspuns:

Depinde de cat de experimentat e baiatul.

| ancutsa410 a răspuns:

Depinde de baiatt. dar in general e normal sa simti si placere, daca te lasi dusa de val simti si placerea

| shocky2 a răspuns:

Omg. m-am saturat de conceptia asta! Ma doare mma ustura si nu stiu ce.

Frate. Fie ca e acum fie ca e peste 10 ani tot acelasi lucru e!

Si eu cred ca placerea este de 1000 de ori m-ai intensa ca durerea!

| giulianaiulia a răspuns:

Ambele durera depinde de baiat daca stie sa faca sa nu te doara

| cristtinaaa a răspuns:

Daca baiatul este nervos si are o stare destul de naspa, de obicei simti durere :-s.