| Fatamuntilor a întrebat:

Din ciclul ce mai scrie presa de azi, va prezent
http://stirileprotv.ro/......jutor.html
Se prea poate ca presa sa exalgere pentru a avea cititori, dar ce nu ar fi adevarat?
Ce ziceti?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Exista numeroase femei needucate, care nu stiu notiuni de baza. E suficient sa citesti aici intrebarile si nu te vei mira. Dar asta nu e o stire. Vinovati, in egala masura, sunt cei din presa care umplu publicatiile cu acest gunoi si cei care citesc asa ceva. Se numeste bruiaj mediatic, dupa o vreme va fi greu sa mai gasesti stirile importante din noianul de pseudo-informatii lipsite de orice relevanta

| Fatamuntilor explică (pentru Brigaela):

Tocmai de aia am pus linkul pentru ca citesc ce scrie aici.
Poate nu este o stire, asa m-am gandit si eu, dar nu poate fi adevarat?

| Brigaela a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Ba da, poate fi adevarat, dar nu are nici o relevanta. Ai pus linkul ca sa avem si noi acces la acest gunoi mediatic care ne spala creierul? Nu inteleg logica.

| Fatamuntilor explică (pentru Brigaela):

Nu oblig pe nimeni sa citeasca.

| Brigaela a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Sigur, dar am incercat sa-ti spun ca e pacat sa-ti pierzi timpul si sa-ti incarci mintea cu asa ceva. Si e rau ca distribui asta, fiindca vei gasi persoane care, ca si tine, nu au discernamantul de a alege stirile de gunoi si tot asa vom inmulti prostia si mizeria asta va ajunge chiar o stire. E important ca fiecare dintre noi sa faca tot ce poate pentru a limita distribuirea de gunoi pe care o incearca presa, sa fim responsabili si sa facem in asa fel incat ei sa vada ca nu suntem interesati de astea si sa fie nevoiti sa ne respecte, sa nu ne dea gunoi, ci informatie. Nici eu nu te oblig sa asculti, dar m-am gandit ca nu ti-ai dat niciodata seama cat gunoi inghiti de la asa-zisa presa si de aceea ai ajuns in categoria celor care il si distribuie. Imi cer scuze daca ai facut asat intentionat, eu credeam ca esti de buna-credinta

| Fatamuntilor explică (pentru Brigaela):

Eu imi cer scuze!
Nu asta voiam sa se inteleaga!

15 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Trist virgina la 24 de ani

| anonim_4396 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Si eu sunt. Stii, esti foarte sexy in poza aia. ^_^
N-ai un FB ceva?

| corbulalbrosu a răspuns:

Este metoda specifica unor publicatii obscure de nici 2 bani sa prezinte cu litere de-o schioapa asa zise stiri cu titluri ""senzationale"" in speranta maririi vanzarilor in cazul unui subprodus mediatic numit ziar sau publicatie ori a audientei in cazul unor posturi TV.

| Doub a răspuns:

laughing))))rolling on the floor))))))))))). Epic fail.

| h3r a răspuns:

Din păcate nu-i de mirare, după cum a spus și @Brigaela, sunt multe femei care nu au suficiente cunoștințe, nu au fost înștiințate de mame, femei din familie, să nu mai vorbim de o educație.
Acum că a aflat „marea nedumerire", să sperăm că va întreba și va căuta mai multe răspunsuri la întrebările ei, aflând lucruri noi care cu siguranță îi vor fi de folos. La rândul ei, va deveni mămică, să sperăm că va ține cont de pățanie și va fi deschisă cu fata ei.

Presa asta...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mai auzit de idioate care chemau politia ca li s-a rupt tocul de la pantofi, dar asta le intrece pe toate. mi-a placut faza ca nu ar fi stiut ca sangereaza atunci cand e dezvirginiata. ma intreb cat de toanta e de fapt faptura aia, daca ca fata la 24 de ani nu are habar de chestii "simple" ca acesta. se vede mentalitatea oamenilor cat de mult creste pe zi ce trece.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"" dezvirginata.

| Fatamuntilor explică (pentru anonim_4396):

Vezi,tocmai de aia, ignoranta, necunoasterea...
Banuesc ca maica-sa nu i-a spus nici de ciclu mensrual!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Sa speram totusi ca nu e chiar in halul ala de toanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Presa de rahat. Cuplu de idioti. Stam si comentam situatia panaramelor de 14 ani dar la 24 de ani sa faci asemenea descoperiri?

Vreau si eu o stire in care Endoryus e calcat in picioare de o bucatareasa. Aia da stire. laughing