| ona13 a întrebat:

Din decembrie imi vine ciclul pe 23 ale lunii si inainte imi venea pe 27-28 am avut contact sexual in noiembrie pe 14 protejat normal, alte simtome nu am ar trebui sa ma ingrijoreze ca ciclul meu a venit mai devreme cu 7 zile?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alexa03 a răspuns:

Nu ar trebui sa te ingrijorezi daca ti-a venit mai devreme. Daca nu iti venea trebuia sa te ingrijorezistraight face.

| alinapissy a răspuns:

Daca v-ati protejat nu trebuie sa te sperie, activitate sexuala demulte ori dereglaza menstruatia.