| Cornellia a întrebat:

Din pacate, sunt confuza si nu stiu ce i s-ar potrivi ca cadou unei prietene de ale mele iar ziua ei se apropie repejor... poate ma ajutati cu ceva? Funda! sorry de categ.

3 răspunsuri:
| DragosMentol a răspuns:

Pe cat e ziua ei siti zic imd ce i-ar placea

| DragosMentol a răspuns:

Deci zodia gemeni? Bicicleta, scutter, motocicleta, o excursie prin imprejurimi, articole de scris, enciclopedii, aparate de aer conditionat, ventilator, carti, reviste, articole pentru excursie, computer, parfumuri, abonament la o revista, cercei, pullover, vestimentatie moderna, tinereasca, lejera, aparatura audio-video, casti audio, telefon, microfon, reportofon, casetofon, software, cd-uri, articole pentru computer, rechizite de birou, birotica, televizor, aparat de radio, ceas, agenda telefonica, organizer, sah, jocuri logice, cubul rubik, monopoly, puzzle, abonament pentru internet, manusi, inele, bratari, jucarii, stative pentru carti, parfumuri cu esente aerisite, fresh, flori de primavara, clopotei, obiecte scolare, casete cu muzica clasica, aparatura de gimnastica, racheta de tenis, vestimentatie de culoare Orange, portocalie, galbena, termometru cu mercur, articole ce reprezinta pasari sau insecte, betisoare, parfumuri sau esente de levantica.

| Cornellia explică:

Dragos e pe 09.06