| AlexandraSSC a întrebat:

Se apropie ziua de nastere a surorii mele care face 18 ani si nu stiu sigur c cadou sa ii fac:* ajutati-ma va rog dau fundatongue:p

Răspuns Câştigător
| Deborah_6940 a răspuns:

Pai ai putea sa ii cumperi ceva electronic: un DvD Player, un mp3, un mp4, un laptop, un telefon cu touchscreen(recomand: HTC WildFire- e excelent calitativ si acum parca e la reducere din cate stiu- 700ron), o camera web, un aparat foto, o camera video...
Sau ai putea sa ii cumperi ceva de citit: carti ca: Micutele Mincinoase, Jurnalele Vampirilor etc, reviste(sunt la preturi ieftine si au cadouri destul de ok).
Depinde ce ii place:
-Ii place sa citeasca - o carte sau o revista ar fi un cadou ideal
-E mai rebela - un aparat electronic mentionat mai sus i-ar fi bun(in caz ca nu il are deja)
-E o fata obisnuita - recomand telefonul mentionat mai sus, Micutele Mincionase 1 si 2, o vizita la un cinematograf- vedeti un film 3D, mancati o inghetata, beti un suc, mancati o pizza, va plimbati prin magazine de haine...(eu asa am facut si a fost extrem de incantata prietena mea cam de aceeasi varsta sincer)

Sper sa te ajute in gasirea cadoului ideal!

7 răspunsuri:
| aneta a răspuns:

Un parfum, un lantisor, bratara, inel, o pereche de pantofi, o geanta, ceva haina pe care sti ca si-o doreste.Sau daca nu isi tine majoratul, ai putea sa ii organizezi o petrecere surprizahappy

| alintush15 a răspuns:

Salut__intii de toate la multi ani! __pai ii poti cadona o bratara de aur /argint aici depinde si la ce suma__un telefon nou__o geanta__comanda ceva de la oriflame avon__cosmetica_un parfum de firma_sau poti sa incerci poate chiar ea iti zice ce isi doreste __numai bine sper ca ti-am fost de ajutor__pa pa :*:*:*

| alintush15 a răspuns:

Salut intii de toate la multi ani surorii talle___pai eu ti-as sugera sai cumpari o geanta un telefon nou niste cosmetica de oriflame sau avon__poate o bratara de aur/argint depinde si ce suma ai tu__poti s-o intrebi pe ea si poate chiar ea iti poate sugera ceva__dar cred ca cel mai bine ceva cosmetica__si un sincer la multi ani aici depinde si ce persoana este ea__poate are vreun hobby atunci ii poti cumpara o carte sau ce prfera ea__sper ca ti-am fost de ajutor__pa pa si numai bine :*:*:*:*

| laryyssaa a răspuns:

Pai din moment ce sunteti surori si ea e destul de mare acum sugestia mea e sa-i dai ceva cu valoare sentimentala. spre axemplu inrameaza o poza cu voi amandoua sau si cu restul familiei... oricum ceva de genu

| Deian1 a răspuns:

Daca ai bani poti sa ii iei un telefon nou. Daca nu poti sai faci cava manual de ex: o vaza din lut, sau inramezi o poza cu voi doi/doua, ii scrii ceva frumos ce sa tina minta. Crede-ma, va aprecia ceva manual, orice ii vei da va fi fericita si nu sa il uite.

| Angelina_5144 a răspuns:

Uite dupa ce ii place.daca un accesoriu,iau un lantisor sau niste cercei. Daca e tocilara, carti. Daca e in pas cu moda, haine de la mall.Totul depinde de caracterul ei si de cei place.