| Ooterog a întrebat:

Buna kiss
Se apropie ziua unei prietene de-a mea, si nu stiu ce sa-i iau cadou :-s Nu ma pricep nici la imbracaminte thinking ceva folostitor thinking
Ma ajutati ce cadou sa-i iau :X?
P. S : Are 13 ani happy

9 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Mie imi plac foarte multe suporturile acelea de bijuterii in forma de papusica:X.
Sunt si utile si dragute.
+ o felicitare si un buchet de flori = cadoul perfect.
Numai bine!

| Iasmiine a răspuns:

Poti sa-i daruiesti un cadou personaliat. De ex o perna personalizata cu o poza cu voi doua. Gasesti pe http://ideeaplza.ro

| TinyThing a răspuns:

Cand a fost ziua prietenei mele i-am luat un parfum si o pereche de cerceihappy

| LiaPaula10 a răspuns:

Buna! Daca aceasta prietena este prietena ta cea mai buna poti sa ii cumperi o rama foto, bijuterii, un tablou, o geanta micuta, un ursulet. ei oricum o sa ii placa pentru ca ...cadoul e special pentru ea daca e de la tine. Dar daca e o prietena ii poti cumpara aceleasi lucruri pe care ti-le-am scris mai sus.

| Sh0ck a răspuns:

Un ursulet mare cat ea.
O placa de par
O bijuterie, dar nu pentru casatoriewinking.
(funda)

| andrei1121 a răspuns:

Un parfum playsexi

| Geoops a răspuns:

Exact aceeasi problema am si eu x_X... poti te rog cand te hotarasti sa ma anunti si pe mine? ziua prietenei mele e pe 7

| BibiD a răspuns:

Un lantisor din argint big grin este in jur de 25 de leiwinking? Si inca ceva ...nu stiu ce niste flori sau un luciu de buze ceva de cosmetica daca foloseste. te pup:*

| sad15angel a răspuns:

Poti sa ii cumperi un parfum(Play boy rock e perfect pentru varsta ei, costa 40 de lei)sau poti sa ii cumperi un lantisor din argint cu un pandantiv. FUNDITA?:X