| anonim_4396 a întrebat:

Din punct de vedere fizic, dacă băieții se uita la fundul și sanii fetelor, fetele la ce se uita, de ce sunt atrase?

9 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Ochi,zâmbet,verighetă (Dacă poartă verighetă, scade interesul definitiv).

| Paul754880338 a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

Evident, daca este un model mai putin "slefuit", vergheta poate sa zgarie. Cui i-ar place asta?

| RAY a răspuns:

In primul rand fata,o fata lata inseamna mult hormon masculin,la ovulatie asta prefera, bratele, fara burta, inaltimea, sa fie inalt, vocea groasa

| Violleta2022 a răspuns:

De fata baiatului, de comporatmentul lui, de cum este imbracat, de cat de frumos miroase samd.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La aceleasi chestii un fizic armonios. Si maxilar gât pronuntat.

| Paul754880338 a răspuns:

Analiza lor este mai larga si mai profunda. Unghii, manichiura, dinti, zambet, pantofi, parfum, maniere, fizic, atentia pe care le-o acorzi si cat de nedisimulat ...si lista este inca lunga

| jj7700 a răspuns:

La cum esti tu ca om 90%. Dupa la fata si cat de inalt esti. Unele poate la fund si la muschi in general. La penis nu se uita aproape niciuna daca asta iti ere nedumerirea

| 3101doa a răspuns:

Tot fund?