| alexionut45 a întrebat:

Salut..am o intrebare:Cum baietii se uita la fundul si sanii fetelor fetele la ce zone ale baietilor se uita?

10 răspunsuri:
| Polomitreaci a răspuns:

La portofel laughing.

| relian a răspuns:

Ftele se uita de regula la cap, la cum arati la fata, cauta barbati sa le atraga, sai aibe ceva de care sa fie atrase.Ai ochii mai mari,rotnzi si albastri,sau ai buzele mai carnoase,ceva de genul asta.

Am intilnit o singura femeie care se uita la scula laughing asdica la pantaloni daca erau destul de umflati in zona laughing mai intilnesti si asa ceva, dar restul se uita la fata unui barbat.
Daca esti sters, daca nu atragi atentia cu nimic, nu esti bun laughing mori flacau, nici grasele nu se uita la tine laughingGlumesc, dar cam asa sta situatiunea.

| h3r a răspuns:

Oare la buzunar?

| sebby27 a răspuns:

La zona crePUscuLAra

| 0Andrew0 a răspuns:

La cap.

| AllePuffu a răspuns:

La 'jucarie'laughinglaughing

| superady98 a răspuns:

La abdomen si la brate

| haapyfacesmilealotforme9090 a răspuns:

La fund. da, e ciudat, n-ai ce sa faci laughing la ochi, la maini, la unghii care trebuie sa fie curate si taiate, nu lungi de 2 metri si murdare, iuck laughing! la sprancene si la buze, apoi la dinti. astea in principal.

| alexionut45 explică:

La portofel si buzunar se stie eu ma refer la ce parti ale corpului laughing

| Anake a răspuns:

Pe mine spre exemplu ma atrage parul, dar in general fata conteaza cel mai mult. si dupa muschii sau alte chestii de genu