| yopz a întrebat:

Doamne nu stiu cum sa incep deci e posibil ca fata sa se termine inaintea baiatului? sa zicem da dar nici dupa 20 de minute el sa nu reuseasca sa se termine? straight face mi-e foarte rusine sunt la inceput dar vreau sa ma lamuresc

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

De obicei fata are cel putin un orgasm inainte ca baiatul sa ejaculeze. Iar 20 de minute este durata unui act sexual mediu, nu e deloc mult. Daca te-ai fi relaxat si nu te-ai fi rusinat degeaba, l-ai fi ajutat si pe el sa se simta bine (si sa aiba orgasm) si probabil ai mai fi avut si tu cel putin unul.

2 răspunsuri:
| deviant18 a răspuns:

Fata poate sa termine oricand. si de mai multe ori intr'un singur act sexual. el poate sa termine si peste 2 ore. nu e nimic alarmant in asta. stai linistit/a!

| Delire a răspuns:

da! fiecare persoana e diferita! dar nu cred ca e imp cine se termina primul'! oricum, nu conteaza!