| goth123 a întrebat:

Doar mie mi se pare ca sexul e dezgustator?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O fi daca te gandesti cati au trecut prin instalatia ei inaintea ta. Doare sentimentul

| mihai69 a răspuns:

Da.

| goth123 explică (pentru mihai69):

De fapt sunt multi... ai auzit de asexuali?

| anonim_4396 a răspuns (pentru goth123):

Nu trebuie sa fi asexual să ții se para scârbos, este ca și cum te-ai uita la niște persoane care se pisa in mijlocul străzii.

| mihai69 a răspuns (pentru goth123):

Asexualii nu consideră sexul nicicum, pentru ei e ceva la fel de interesant ca praful de pe Marte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt si multi care au aceeasi senzatie doar ca se gadesc destul de rar. Tu esti unul dintre ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Între alte 2 persoane de sex opus e dezgustător, lesbienele sau 2 fete care se sărută sau fac sex nu e dezgustător.
In general tot ce tine de oameni e dezgustător.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vina am eu că te-ai simțit.
Depinde de persoane cap de lut.
Unii nu ar merita sa se reproduca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cum îl face și depinde ce sex. Cel din majoritatea filmelor pentru adulți este într-adevăr dezgustător, degradant și imoral.

| DenqOO a răspuns:

Poate nu ai făcut cu vine trebuie