| anonim_4396 a întrebat:

Doar pentru baieti. straight face
Daca te-ar aborda o fata frumoasa pe strada si ti-ar oferi o suma colosala de bani in schimbul unor servicii sexuale, ai accepta?

11 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Sa vedem cati onanisti mincinosi mint laughing Normal ca as accepta asta in cazul in care nu sunt implicat in o relatie serioasa sau casatorie. Daca is liber, ii dau de ii aplauda 'urechile' laughing O sa faca mai rau decat a facut olteanu cand a vazut trenul prima data laughing Dar tu? Ce ai face :->

| anonim_4396 explică (pentru Liviu):

Nu stiu, ma gandesc la bani ca as vrea sa torn o bordura de beton intr-o padure...

| OldSoul a răspuns:

Pentru inceput as intrebao "Carei smenu?"
iar daca nu e nici unu, si ea e clienta normal, doar sa nu fie filmat ca altfel as refuza.

| RobertMoon a răspuns:

Suma colosala de bani sună bine, dar daca ai demnitate nu ai accepta.

| 4everYO a răspuns (pentru RobertMoon):

Demnitate? laughing) a zis ca e o fata frumoasa, cu sau fara bani tot accepti; P

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iau banii si fug rolling on the floor. am iubita

| caramela a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing)))))))) bine gandit rolling on the floor)))

| anonim_4396 explică (pentru caramela):

laughing

| Țoglă a răspuns:

Normal că da.Cei care nu ar accepta o fac doar pentru că ei cred că poate fii o cursă, să-i ducă pe la traficanți de organe.

| Burlacu006 a răspuns:

Daca nu cunosc fata respectiva, sincer creca nu asi accepta.Deoare ce daca ar fi frumoasa cum zici tu nu ar oferi bani, si nu a-si face sex cu ea deoare ce e posibil sa aiba boli.

| XxspeedxX a răspuns:

Te invit pe la mine si rezolvam noi!