| RAY a întrebat:

Dorinta sexuala ne face sa vorbim cu fetele sau dorinta de a avea o relatie serioasa sincer?

Răspuns Câştigător
| GoldenZenith a răspuns:

Amandoua, însă uneori una dintre ele o domina pe cealaltă.

37 răspunsuri:
| lpavel a răspuns (pentru RAY):

Pai si nu te lasa rapus de suferinta prin care ai trecut, o viata ai, traieste-o frumos, iubind cu sinceritate ca sa fi iubit pentru iubirea ta nu pentru altceva! happy

| RAY explică (pentru lpavel):

Bine pavel

| lpavel a răspuns (pentru RAY):

Bravo! asa sa faci! Sper sa dai de una care sa te faca sa uiti pe ce lume traiesti dar ce-i mai important sa nu te faca sa suferi! happy

| lpavel a răspuns (pentru RAY):

Bravo! Asa sa faci! Sper sa dai de una care sa te faca sa uiti pe ce lume traiesti dar sa nu te faca sa suferi! happy Bafta!

| RAY explică (pentru lpavel):

Asta nu va fi niciodata,eu numai cred in fete, femei, asta e adevarul, as minti sa spun ca da, pur simplu numai cred in ele

| lpavel a răspuns (pentru RAY):

Pana nu vei da de una! happy Niciodata sa nu spui niciodata... happy

| RAY explică (pentru lpavel):

Nu ai ce ma pavel in fine nu are rost sa facem spam, pentru mine nu exista asa ceva si punct, tu poti crede in orice doresti, eu nu sunt obligat sa cred in basme, povesti, telenovele