| VrRos57 a întrebat:

Fetele nu au dorință sexuală?

Răspuns Câştigător
| CP16 a răspuns:

S-a cam rarit dorinta lor, e si normal daca nu mai sunt barbati adevarati sa le faca reglaj ca la carte laughing

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Au.

| Seba2013 a răspuns:

Nu, unele au disfunctie(ca se le arate idolatrilor umilinta). Sexul este doar o parte dintr-un intreg. Este doar o unitate in lumea sentimentelor. Mai important este sa fie umile si inocente. Si astea sunt emotii.

Intr-un tesut, trama, organism, nu neaparat trebuie sa existe si elementul sexului. Ba din contra, cand se taie razboiul, violenta, etc., acea trama sau organism devine mai pasnic si evoluat. Are si mai mult spatiu de desfasurare, insa cand se umple cu elemente de astea
Brad Pitt joaca mai putin si Codin Maticiuc mai mult. Sau tot iti sare in ochi cu reclama lui.

Deci cand spui dorinta sexuala, nu spui DORINTA CA INTREG, ci ca o PARTE SAU UNITATE din multiplicitatea dorintelor(toate dorintele au o senzatie si o parte din corp). Dorinta nu se sintetizeaza la sex, nu se rezuma la o unitate ci este mai mare si vasta. Totalitatea te poate face sa simti diferit. Este de pretuit sa avem aceasta libertate de a pasi si pe alte teritorii. Cand Cernobîl se infecteaza fugim in Muntii Carpati. Dupa aceea inchidem spatiul cernobal ca sa nu inceapa sa infecteze. Ii punem bariera si ii lasam sa intre doar pe cei cu legitimatie si masca.

| FredericChopin a răspuns:

Wtf* de unde ai mai scos-o si pe asta? Cum sa nu aiba? Sigur ca au

| Anonim67377882 a răspuns:

Au... Dar nu cu tine.
Ha ha

| MugiPericol a răspuns:

Ba da si e normal doar ca nu o exprima in acelasi mod ca baietii