| LoveDedy a întrebat:

Pentru fetele de vreo 15-16 anii! Ce inseamna pentru voi o ´relatie serioasa´?

17 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GeorgiSiAtat a răspuns:

Pai....sa te vezi in fiecare zi cu iubitul..sa te duci la el aks..sa vina la tn..sa mergeti in vacante etc impreuna....nuj cum sa-ti zic O RELATIE NORMALA

| CrazySoursD a răspuns:

Ce intrebare pui si tu. faci un studiu sau ceva?!

| LoveDedy explică (pentru CrazySoursD):

Nu nu fac studiu.happy Vroiam sa vad si eu ce gandesc! ca sa aflii ceva trebuie neaparat sa faci studiu thinking

| DeathIncarnate a răspuns:

La 15-16 ani habar n-aveti ce e aia o relatie serioasa, ce dracu ma

| AriannaAri a răspuns:

Pai o relatie serioasa este o relatie de durata, o relatie stabila care se bazeaza pe incredere, intelegere, comunicare, iubire, fidelitate happy.

| catosp a răspuns:

Relatie serioasa la 15 - 16 ani nu exista, nu exista suficienta maturitate in gandire pentru a fi considerata o relatie serioasa. La 15 - 16 ani mintea trebuie sa stea la formarea carierei si la studiu, restul vor veni de la sine garantat.

| LoveDedy explică (pentru catosp):

Pai tot asa gandesc si eu.happy Dar vroia-m sa aflu ce inseamna pentru ele relatie serioasahappy

| Xenor a răspuns (pentru catosp):

Nu neaparat, sunt destule relatii serioase care pornesc de la 15-16 ani, unele chiar se finalizeaza cu o casatorie fericita.Depinde de fiecare persoana, insa normal ca exista la varsta aia si multe copile aeriene sau pitipoance.

| LoveDedy explică (pentru Xenor):

Pai da sunt. Si eu cunosc 2 cazuriihappy. Nici acum nu sunt prea mare am 17 aniihappy Dar tot nu sunt asa aiereana.happy Si nu ma refer la toate fetele. majoritatea nu prea stiu ce inseamna o relatie serioasahappy. Si intrebam numai asa.happy Chiar asa ne-buna dispusa este intrebarea meaa?

| LoveDedy explică (pentru Xenor):

A... si da sunt si multe relati serioase la 15 -16 anii... Dar asta este. Eu vroiam doar sa vad si alte pareribig grin

| jess179 a răspuns:

O relatie serioasa inseamna fidelitate, incredere, iubire nebuna si pasiune, ca daca nu iubesti cu pasiune se duce totul de rapa.

| PoeTuL05 a răspuns:

O relatie de lunga durata presupun ca inseamna pentru ele.

| pisii11 a răspuns:

Pai sincer pentru mine o relatie serioasa inseamna ca iubitul meu sa imi cunoasca parintii si pentru mine sa fie cel mai bun prieten sa stie totul despre mine si eu lafell, sa ne intelegem unul pe celalalt si sa nu existe bataie de joc! sa ne iubim reciproc ca si cum am fii o familie si sa dureze ceva vreme!

| Xenor a răspuns:

De ce te-ntrebi ce gandesc ele, tu n-ai avut 15-16 ani?