| Andra974 a întrebat:

Draga TPU. Am doua prietene bune dar una e de nu e prea de incredere(x). As vrea sa stau cu cea de incredere(y) intr-o banca dar... cealalta(x) nu va mai avea cu cine(iar acea persoana se va supara si ne stie mie si lui un secret mare). in clasa suntem 29 si 3 persoane trebuie sa stea intr-o banca. E cam omplicat dar dati raspunsuri pe bune va rog. Ajutor. Am gresit categoria da ma rog Ajutor va rogbig grin

2 răspunsuri:
| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Ii omori pe restul si stai cu cine vrei tu

| Ingerdecazut a răspuns:

Mey daca stiai ca nu e asa de incredere nu inteleg de ce iai spus. sau poate nu stiuai si ai aflat duyp? oricum ar trebui ca sa nu se supere niciuna stai o zo cu una o zi cu alta sau ar trebui sa vb cu cea in care nu aio incredere sai explici cum stau lucrurile