| kasandra111111 a întrebat:

Draga TPU e o poveste mai complicata dar o sa incerc sa fac in asa fel incat sa intelegeti deci am avut o relatie cu un tip si il iubeam si inca il iubesc foarte mult si si el ma iubeste dar am incercat sa fim impreuna si nu putem pentru ca multi vor sa ne desparta si se pare ca sunt mai puternici ei....cum sa fac sa il uit dara fara sa il ranesc pentru ca tine la minesadva rog fara mistouri... fundita :*

Răspuns Câştigător
| MaddieXwi a răspuns:

Pai, daca v-ati certati des, asta inseamna ca nu aveati incredere unul in celalat, daca aveati incredere nu se ajungea la certuri.

5 răspunsuri:
| Axz_axn_1978 a răspuns:

De ce vor sa va desparta? este important sa stim detalii pentru a-ti da un sfat.

| StefanXy a răspuns:

Poi nu renunta ma proasto, nu tine cont de parerile celorlalti!

| MaddieXwi a răspuns:

Pe bune acum? V-ati despartit doar din cauza lumii? Mie mi se pare o scuza sa spui ca multi vor sa va desparta. Adica, stai putin. daca voi chiar va iubeati a-ti fi facut tot posibilul sa fiti impreuna indiferent de ce obstacole va apareau in fata..hai, mai ziceam daca era vorba de o diferenta super mare de varsta, si tu erai mica..si parintii nu erau de accord.dar din cauza lumii e aiurea. happy Adica, chiar e aiurea. eu in locul tau nu l-as uita, si as incerca din nou..si daca s-ar mai baga lumea, as incerca macar sa le arat ca relatia e una puternica si nimeni si nimic nu ar distruge-o.Iar apoi poate lumea daca ar vedea ca dupa toate barfele spuse inca sunteti impreuna.s-ar plictisi sa mai bage bete in roate siii.s-ar opri happy Dar, doar tu si el stiti cum e mai bine.

| kasandra111111 explică:

Pai noi eram impreuna si fosta lui prietena s-o luat de multe ori de mine si inventa tot felul de chestii si ne certam des si incepea sa ma ameninte si punea pe alt cineva sa se ia de mine si chestii de genu...happy

| MaddieXwi a răspuns (pentru kasandra111111):

Pai, daca v-ati certati des, asta inseamna ca nu aveati incredere unul in celalat, daca aveati incredere nu se ajungea la certuri.

| Ynna_Madalina_1999 a răspuns:

Nu lasa pe nimeni sa se bage intre voi...nu renunta la el pentru ca s-ar putea ca el sa fie alesul.nu se stie niciodata.dar eu zic LUPTA pentru el