| sincron44 a întrebat:

Draga TPU,
este fata de care eu m-am indragostit si nu pot avea o relatie, nu este in tara.
Nu am mai vorbit de mult cu ea, de cand eram mici, iar acum ne potrivim perfect(avem aceleasi preferinte), ne asemanam in multe privinte si noi am discutat de treaba asta cu multe lucruri in comun.
Azi am primit o porecla de la cineva, si i-am spus.
Iar ea mi-a zis ca si o persoana draga din familia ei ii spune la fel.
Si dupa ce i-am sp ea a zis ca e ciudat, si de atunci pauza.
Sa mai adug ca noi vrbim in ficare zi pana tarziu si la mob si pe mess, ne intelegem.
Funda!

Răspuns Câştigător
| Sperman a răspuns:

Buna Sincron! Hmmm. situatia ta e putin cam complicata. De ce? Fiindca dragostea la distanta nu prea tine, 90 % din cazuri s-au despartit. Am fost si eu in situatia asta, eu locuiesc in Franta de cativa ani buni. M-am indragostit nebuneste de o fata din Romania si ea la fel de mine. Am continuat 4 luni si ceva dupa care ne-am dat seama ca ne amagim degeaba si nu are rost... am decis sa-i spun ca e mai bine s-o las sa-si gaseasca pe cineva care poate fii langa ea atunci cand are nevoie. Eu ma puteam vedea cu ea maxim 2 ori pe an, deci nu e prea incantator.
Sfatul meu : Eu zic ca e bine sa ramaneti amici fiindca daca o s-o vezi foarte rar dragostea la distanta nu o sa tina. Stai linistit mai sunt fete care sunt compatibile cu tine, cauta si ai sa gasesti!
Ramneti prieteni buni si cine stie poate o data si o data veti fi impreuna, daca nu te poti alege si cu o partida amoroasa...
Profita de viata gaseste pe cineva care poate sa fie langa tine, ai grija sa nu te faca sa suferi. Eu iti doresc succes in viata!

Bafta!

1 răspuns:
| sincron44 explică:

Scz greselile, am scris in graba.