| alexandraviatata a întrebat:

Draga TPU, imi place foarte tare de un baiat si nu stiu ce sa fac.nu stiu daca si el ma place, stiu doar ca.de cate ori trc pe langa el se uita drept in ochii mei si ma studiaza(nu conteaza daca st singura sau mai st cu cineva), de cate ori este in preajma meaaa incearca sa se dea cat mai mult in spectacol...nu stiu ce sa fac, este foarte frumos dar poate nu e pentru mine. ce credeti ca ar trebui sa fac? e bine sa vb ca niste persoane adulte. poate sa il intreb daca vrea sa fie cu mine? sau daca va face el acest pas ce sa ii raspund? da/nu

Răspuns Câştigător
| AndaAndore a răspuns:

Probabil te place!
Dar nu te arunca cu capu` inainte.
Asteapta sa-ti mai dea semne, incearca sa vb cat mai mult cu el, dar fara sa`si dea seama ce fel de sentimente ai tu fata de el ca altfel o sa-ti dea cu flit.
Lasa`te rugata, asta ii atrage cel mai mult pe baietii la fetewinking
K se lasa greu, si e o provocare pentru ei!
Si daca vrea sa fie cu tine, si iti cere asta, raspunde`i din inima.
Daca stii cu adevarat ca vrei sa fii cu el, accepta`l.
Tu stii ce simti pentru el.
Succes! :*