| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat.Se comporta cam ciudat.De cate ori face o gluma se uita la mine si imi zambeste.Cateodata ma porecleste(asa imi spun multi dar mie nu-mi place). Daca se intampla sa fim unul langa altul, pleaca de langa mine.Banuiesc ca ii cam place de 2 fete.Nu stiu ce sa mai fac.Nu suport lucrul asta.Ce credeti, ma place?(de multe ori ne ajutam). Funda

Răspuns Câştigător
| HerOdotA a răspuns:

Eu cred ca da ca si eu fac asta cu fata de care imi place si nu pot sa o cuceresc

| anonim_4396 explică (pentru HerOdotA):

Pai cateodata ne mai si certam.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat