| 0ancuuuuuu0 a întrebat:

deci nu stiu ce sa spun..imi place de un baiat am 14 ani, dar lui nu stiu daca ii place. Tot se uita cu coada ochiului la mine si cand ma duc sus nu se mai uita jos, se uita dupa mine. Cand ma uit la el, el nu se mai uita la mine si tot asa. Credeti ca ii place de mine? Precizez faptul ca mai sunt si ale fete prin preajma deci nu sunt sigura, dar chiar cand ma duc de langa el, el se uita dupa mine.

4 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Cu siguranta te place insa este mai timid.Intra in vorba cu el si vezi cum reactioneaza.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Vorbeste cu el.

| 0ancuuuuuu0 explică:

Cum sa ma bag in vorba cu el?

| WaterDrop a răspuns (pentru 0ancuuuuuu0):

"Buna! Eu sunt X.Nu ti se pare ca este foarte cald astazi? Hai sa mancam o inghetata impreuna dupa ore?"

Daca el te refuza la intrebarea asta, eu promit sa nu mai beau apa de la canal niciodata.