| xRaffy a întrebat:

Dragi băieți cum rezistati sa aveți iubite românce cu fițe care sunt nehotărâte ce sa facă cu viata lor și ne tratează fără lipsă de respect? Noi fiind întotdeauna acolo pentru ele.
Nu mai suport fetele din România. Vouă cum va merg relațiile?

3 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu trebuie sa rezisti, trebuie sa-i dai papucii. In Romania sunt mai multe fete decat baieti.

| RaduRobertRO a răspuns:

"ne tratează fără lipsă de respect"? cred ca voiai sa zici cu lipsa de respect. Crezi ca fetele din alte tari te tratează diferit numai pentru ca nu sunt din Romania?

| Glenky a răspuns:

Mai cauta altele