| GeooEuu a întrebat:

Baieti, voua va plac fetele care sunt mai romantice, adica cele care le plac sa fie alintate, sa li se spuna des ca sunt iubite si sa li se faca complimente?

9 răspunsuri:
| AlexTeYubeste315 a răspuns:

Salut, pai sa stii ca mie laughing imi plac fetele dragute cu mine... adica sa se vada ca ma yubeste... uite ID-ul meu de YM alex_me84 vbim pe mess dack vrei :-)

| sebilici a răspuns:

Da... pai am ajuns sa cred din propria experienta ca atunci cand ii dai prea multa atentie unei fete si incerci sa ii faci pe plac ori te lasa ea ori te lasa ea laughing Sincer imi placea sa ma port cu manusi cu fetele in general dar apoi am realizat ca esti luat de fraier si am incetat. Mai pui ca sunteti atrase de bad boys si aia care va ignora big grin Si daca va place asa de ce nu deci Nu nu imi plac fetele romantice.

| GeooEuu explică (pentru sebilici):

Pai sa stii ca nu toate fetele sunt la fel.

| sebilici a răspuns (pentru GeooEuu):

Probabil, oricum acum fii sincera daca un baiat va arata ca tine la voi si se poarta frumos tot timpul voi sunteti tentate sa cautati altceva. Sunt sigur de asta, mi s-a intamplat. Probabil exista 1 la o mie care sa nu faca asta dar eu personal consider ca romantismul acesta exista doar in filme si nu in viata de zi cu zi.

| Ingerintunecat92 a răspuns:

Nustraight face
mie 1 imi place k o fata sa fie ea insasi!

| GeooEuu explică (pentru Ingerintunecat92):

Pai daca ea este romantica? ...si e si ea insasi

| sebilici a răspuns (pentru GeooEuu):

Da dar acum depinde de fiecare. Uite mie mi-ar place sa fie putin romantica dar mai mult nebunatica si spontana big grin

| GeooEuu explică (pentru sebilici):

Super tare! E exact genul de prieten pe care as vrea sa-l am. Felicitari!happy

| Octavyan13 a răspuns:

Da, Vorbind in numele meu, dar caracterele difera de la unul la altulwinking