| msonegirl a întrebat:

Dragi colegi TPU, vi s-a intamplat sa fiti nevoiti sa stati cu o fata doar ca sa faceti pe plac parintilor?

Răspuns Câştigător
| anka a răspuns:

Niciodata sa nu faci asta. Inteleg ca iti iubesti parintii dar asta nu inseamna sa te prostituezi de dragul lor. Poate am folosit un cuvant cam dur dar cum poti sa spui altfel daca ai o relatie cu cineva pe care nu il iubesti?

4 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Nup
e viata mea fac ce vreau nu ma controleaza parintii
adica totusi macar la asta sa te lase in pace
de exemplu am fost cu un baiat doar ca le placea parintilor ca era cuminte dar era urat de pute si apoi m-am combinat cu unu mai golanash dar era frumos n-am ce sa zic si parintii nu erau de acord dar asta e le-am zis ca e voata mea
winking

| lovenotsex a răspuns:

Nu si n-am s-o oricat mi-as iubi parintii.Nu e drept pentru mine sau pentru acea persoana, daca nu exista iubire, mare dreptate are Anka si nu a folosit un cuv dur, ci foarte adevarat...

| Bebelushaaː a răspuns:

Nu. niciodata happy
Desi le-ar fi placut sa vin acasa sa le prezint un baiat cuminte, care invata f bine si altele dar s`au obisnuit cu ideea ca nu o sa fiu cu un tocilar blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA. adica eu sunt fata. am fost 8 luni cu un baiat si intr-un timp ne certam f f des. eu m-am distantat de el, intre timp am dat de un alt baiat, m-am indragostit de el. dar fostul inca mai tine la mine. parintii il vor pe el. imi zica ca imi vor mie binele. dar eu daca nu il mai iubesc nu are rost sa stau cu el sa il resping. ei imi interzic sa umblu cu cel actual. imi spun ca daca nu ies cu fostul nu o sa ies cu nimeni o sa stau in casa. nu stiu nu mi se pare normal ca mama si tata sa imi spuna cu cine sa fiu. straight face acel baiat e mai mare decat mine dar stiu ca ma iubeste. mama zice ca isi bate joc de mine. eu stiu ca nu e asa. mia demonstrat ca ma iubeste si am incredere in el ca nu vrea altceva de la mine. happy