| ionutz27 a întrebat:

Dragi membri TPU este normal ca sa ai 15 ani si sa nu fi avut nici o iubita, crying mam apropiat de multe fete dar niciodata de ajuns incat sa accepte sa fie cu mine...
De ce,? cu ce am gresit? va rog dati raspunsuri serioase

Răspuns Câştigător
| AdyAdeluş a răspuns:

Buna! In zilele noastre fetele vor un baiat care le poate da ceva, care sa fie dragut si nu prea inteligent.Baiatul tipic.Incearca sa te aroprii mai repede si sa faci un pas cand este cazul dar nu inainte de a fi sigur ce simte fata.Succes! O seara placuta in continuare!

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca este normal. Prima iubita baietii o au pe la 17 ani, tu esti inca prea mic pentru asa ceva

| mona a răspuns:

E normal, nu ai gresit cu nimic doar ca inca nu ai intalnit persoana potrivita

| Silyca a răspuns:

Sunt multe fete care se uit doar la aspectul fizic! Probabil ai nimerit doar fete de genul ala si tu poate esti urat si cracanat si nu te plac.

| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Pai mai ai timp... unii baieti isi fac prietena pe la 17-18 ani.De obicei tot mai multe fete cauta baietii mai aratosi si fara ceva la mansarda.Dar o sa gasesti tu pe cineva.

| Patrick0Star a răspuns:

Mie mi se pare normal. Adica e ok sa ai prietene, nu partenere, prieteni... sa iesi in oras, etc.
Unii spun ca e bine sa iti traiesti tineretea si sa te casatoresti pe la 30-35 ani, altii spun ca e mai frumos sa ai pe cineva langa tine si de la 14 ani...
Acuma ce ti se potriveste tie. Acum depinde ce intelegi si prin,, iubita." :d
oricum, stai calm. exista cineva si pentru tine

| cicika a răspuns:

Sigur ca e normal. la 15 ani fetele au iubiti dar baietii nu prea nu te ingrijora. vei avea multe!

| crazytalk a răspuns:

Nu e neaparat sa fi gresit cu ceva. Probabil esti genul care cauta o relatie de lunga durata. Trebuie sa gasesti pe cineva care sa te placa asa cum esti si asta dureaza. O sa gasesti eventual pe cineva. Momentul nu conteaza.

| AsYou a răspuns:

Pai pentru multe fete din ziua de astazi conteaza foarte mult aspectul fizic, dar si comportamentul sau inteligenta.Si da este destul de normal, vei gasi tu pe cineva, cum spun foate multi "jumatatea", nu iti face griji, mai ai destul timp in viata si pentru prietene.

| Viatapepista a răspuns:

Nu este nimic gresit, este ceva perfect normal. Am baieti in clasa care si-au facut prima prietena de abia la 18 ani si sunt baieti chiar binelaughing. Pentru fiecare baiat, indiferent de aspectul fizic, exista o fata, nimeni nu o sa fie singur, decat daca doreste asta. Pur si simplu nu ai avut tu noroc de fata potrivita, fii sociabil in continuare, ingrijeste-te, poartate natural si da, la 15 ani este perfect normallaughing.Aaa, cu riscul de a fi superficiala, fetelor le plac baietii care fac sport si sunt cat de cat bine facuti, asa ca nu neglija acest aspect:*.