| VladMax a întrebat:

Se apropie 14 februarie iar iubita mea vine la mine acasa. Dati-mi o idee ce sa facem mai special sau romantic P.S Am 16 ani si vreau raspunsuri serioase va rog!

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Nu am idee ce sa faceti decat sa va iubiti pana unde vreti voi sa mergeti, dar:
Sa ai pentru ea un tort cu multa ciocolata, celor mai multe fete le place happy
Betisoarele parfumate si lumanarelele creaza o atmosfera romantica, mai ales daca ai un vas de sticla larg in care poti sa pui lumanarelele sa pluteasca pe un pic de apa (exista un tip special de lumanari).
Ofera-i flori (trandafiri rosii) si sa ai o vaza in care sa stea cat e ea la tine.
Sa ai pentru ea muzica romantica. Incearca de pe youtube Carpenters - Love Songs. E ceva foarte linistit, care nu va perturba de la activitate.

| Kaimmy23 a răspuns:

Puteti sa va uitati la un film romantic happy