| TheAlphaFemale a întrebat:

Dragilor ce poate insemna faptul ca un baiat care s-a despartit de o fata in urma cu 1 an si jumatate(iar acum el are pe altcineva). ii trimite fetei un cadou de ziua ei?

Răspuns Câştigător
| GenesisXD a răspuns:

Pai..in mod normal din doua motive: ori inca mai tine la ea si stie ca aceasta zi este importanta pentru respectiva, iar apoi este un baiat cu bun simt si din politete i-a facut un cadou.:]

2 răspunsuri:
| ireneee123 a răspuns:

Este un gest foarte frumos. acest baiat este un gentleman.rar baieti ca el

| Boomba a răspuns:

Asta inseamna ca ii pasa daca a tinut minte ziua de nastere!