| Rule a întrebat:

Ce cadou se poate de dat la ziua de nastere unui baiat de 7 ani?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O masinuta cu telecomanda, o bicicleta, un tricou dragut, o cana personalizata, un ceas.
Gandeste-te ce hobby-uri are si poate asa ai mai multa inspiratie.
Bafta!

| Zoey112 a răspuns:

Pai daca e baiat poti sa ii iei masinute, avione, barcute, soldati, jucarii de plus.
daca stie sa citeasca o enciclopedie sau o carte de povesti usoare.
daca ii place sa construiasca : lego, cuburi sau puzzle happy

| snzpaul a răspuns:

O jucărie de pluș, mareeee.