| Gigiku a întrebat:

"Dragostea este ca o stafie. Multi vorbesc despre ea, dar putini o vad intr-adevar. "

Asa este?

Răspuns Câştigător
| Nimicdespus_7705 a răspuns:

Asa este...in ziua de astazi "te iubesc" e ceva de genul "buna ziua". Putini simt cu adevarat.

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu e chiar ca o stafie ci mai degrabă ca o tehnologie modernă. Mulţi o folosesc dar puţini o înţeleg.

| anduta160 a răspuns:

Bine ai zis gigikulehee hee majoritatea suntem buni al teorie dar la practica:-ss(ma refer la dragostea adevarata)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ai spus intradevar...de aici iti dai seama ca se refera la dragostea adevarata.deci da asa elaughinglaughing dragostea e ca aerul nul vezi dar il simtilaughinglaughing dragostea e ca clepsidra cand ti se umple inima ti se goleste creierullaughinglaughing gt am tacut