| BUBULINA a întrebat:

Dragostea e ca o stafie, multi vorbesc despre ea dar putini o vad cu adevarat.happy
voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Fiecare iubeste in felul sau, fiecare are daruinta, implicare si afectiune. Stafii suntem cei ce nu iubim, cei ce iubim suntem oameni.

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Este o comparatie esuata, dupa parera mea. Oricum, dragostea este ceva abstract.Sa rezulte din comparatie ca doar cativa alesi au avut parte de dragoste? Nu cred.

| Cryssy a răspuns:

Este adevarat...Eu ma simt cea mai norocoasa pentru ca mi-am gasit dragostea.

| BUBULINA explică:

Frumos flavhappy

| JustMeFlory a răspuns:

Dragostea nu se vede...se simte! Este adevarat ca de multe ori e greu sa ajungi sa traiesti o iubire pura, adevarata! In ziua de azi totul este mai artificial...

| cristianli a răspuns:

Eo zic ca fiecare poate sa iubeasca...pe sine mai mult decat orice