| Sidious a întrebat:

Duminica ies cu o fata si fiind frig nu stiu unde am putea merge. Si vreau s-o intreb daca vrea sa fim impreuna si nu stiu cum sa procedez. Ceva idei, sfaturi etc.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Fiind frig e cea mai buna ocazie sa o tii de mana,de umeri,de ambele maini,in brate!
Mergeti in orice loc cald,film,pizza,cafea,ceai fierbinte,ciocolata,vin fiert!
Poarta-te cavalereste,galant, cald, fa-o sa zambeasca si intreab-o! Cu cuvintele tale!
Bafta!

4 răspunsuri:
| Vrajitor a răspuns:

Restaurant pitzza, depinde din ce zona esti tata.

| covaci101 a răspuns:

La o pizza, iar dacă vă dă voie părinţii merge şi cate un vin fiert! big grin

| aryana1991 a răspuns:

La un film daca aveti fonduri de preferabil unul horror ca stati cat mai lipiti unul de altul

| pantofipantofi a răspuns:

Mergeti la un bar sau la o cafenea discutati fii dragut cu ea, daca fata iti va raspunde avansurilor, inseamna ca te place