| Iancugeorgiana a întrebat:

Aveti ceva idei in legatura cu niste sfaturi de impacare? As vrea sa ma impac cu fostul meu prieten dar nu stiu cum sa procedezsad.Mai mereu am avut ocazii sa ii spun dar nu am avut curaj si m-am hotarat si astazi vreau sa il intreb daca vrea sa se mai impacamsad.
Ma puteti ajuta?sad
Cum ar trebui sa procedez?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O relatie are si inceput, dar are si un sfarsit. Acesta-i jocul. Daca ai putina demnitate si mai doresti si putin respect din partea celor din jurul tau, atunci mergi inainte, nu te mai intorci la relatia care a esuat. O relatie innodata se rupe din nou, foarte repede.

| Adriana007 a răspuns:

Mai fata...ai 100 de intrebari doar despre fostul tau prieten. tu ai o viata? sau iti place sa intri sa pui atatea intrebari despre el? daca vroia sa va impacati facea el primul pas. mai lasa-l in pace ca esti chiar stresanta. zici ca ai 10 ani

| adinaice a răspuns:

Daca crezi ca merita sa te impaci cu el ar fi bine sa-i zici dar care a fost motivul despartirii? cine a dat gres?

| Iancugeorgiana explică (pentru adinaice):

Pai el a pus punct pentru ca spunea ca nu crede ca am fi potriviti..am fost impreuna un ansad... oricum si eu am mai gresit in relatie dar mereu mi-am cerut scuze sadsi am observat ca tot incearca sa ma ia de mana, in brate, sa ma pupe exact cum facea cand eram si impreuna si m-am gandit sa fac o incercare sa vorbesc cu el sa vedem daca ar vrea sa ne impacam dar problema ca nu stiu cum sa incepsad si imi este si putin rusine.