| Mihai123211 a întrebat:

Dupa cat timp de relatie e normal sa atingi iubita in zonele intime?

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde de... relatie. Cat este de... profunda. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Nu este cunoscut acest timp. Poti sa faci asta atunci cand simte ea ca are nevoie sa o atingi acolo.

| Sofer a răspuns:

O săruți și o atingi incet pana începe sa ii placa și o sa te lase. La mine după aproape 1 luna de relație am reușit performanta asta și culmea ca incepuse sa ii plăca și ma lase sa o ating.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când vrei tu și când se simte ea pregătită să o atingi. In vazul lumii niciodată, că nu e tocmai normal sa te dai mare că ai ce fte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand vrea ea.

| Bozgi200 a răspuns:

Deschizi subiectul mai pe ocolite....la un moment dat îți va spune daca i-ar placea sau nu.

Răspuns utilizator avertizat
| Ursulet2019 a răspuns:

Daca ai pus aceasta intrebare, inseamna ca nu a sosit momentulhappy

| Edyy5555 a răspuns:

Dupa cat timp ii castigi tu increderea aceasta este intrebarea. Cand se simte ea ok.

| LeeNatsuki a răspuns:

Good one, pai stimat om care pare că la poza de profil nu are cap, depinde de gagică, dacă e dima, o poți atinge imediat. seară faină drag pământean.