| Hdanin06 a întrebat:

Dupa cat timp de relatie este normal sa ai relatii intime cu o persoana desigur atunci cand totul decurge foarte bine?

Răspuns Câştigător
| anonima1995 a răspuns:

Atunci cand simtiti amandoi ca sunteti pregatiti pentru pasul asta. Totul depinde de chimia dintre voi.

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Atunci cand va simtiti voi pregatiti

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
e bine sa lasi o vreme sa treaca, e bine sa il refuzi din prima, asa il vei cunoaste daca a 2 zi te paraseste ca nu ai facut sex cu el, sunt multi factori care nu te imbie de la bun inceput sa faci sex.o faci atunci cand crezi ca esti pregatita din toate punctele de vedere, cand varsta este decenta pentru asa ceva si cand crezi ca ai omul potrivit si sunteti atrasi de aceeasi chimie.ap cati ani ai?
O zi frumoasa sa aihappy

| neutrino a răspuns:

Daca doresti sa faci sex nu are rost sa mai amani.

| Azµre a răspuns:

Niciodată când nu ești sigură de ceea ce vrei să faci!

| Oana92 a răspuns:

Nu exista reteta pentru asta. Cand crezi ca e ok sa o faci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand sunteti pregatiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
1 an,doi, trei, patru ce!
Şi atunci când te simţi pregătit cu adevărat, nu constrâns, nu obligat!
Te pup!

| Julyett a răspuns:

Cand sunteti pregatiti si intr-adevar vreti sa faceti lucrul acesta. De ex eu si iubitul meu actual am inceput sa intretinem relatii sexuale dupa 2 ani. Vorbeam fara ezitari despre acest lucru uneori ne si amuzam iar el m-a asteptat pana cand EU am fost pregatita. Bine inteles am avut si am incredere in el. Asta consider ca este cel mai important! Trebuie sa iti doresti cu adevarat chestia asta si amandoi sa fiti pregatiti!

| Eusebiu_Victor_1987 a răspuns:

Nu este o regula pentru asa ceva! Totul trebuie sa vina de la sine, poate dura 1zi, 1lun, 1an... Eu de exemplu, cu actuala logodnica am inceput sa intretin relatii intime dupa 2saptamani de relatie(ne cunosteam in prealabil de 2ani, ca si amici). Totul depinde de "reactia de moment". Scucces!